Porównuj i wybieraj spośród 4 pożyczkodawców.

Informacja o pożyczkodawcy
Soscredit.pl

Soscredit.pl - "SOS CREDIT"

Adres: Polska

Telefon: -

E-mail: info@soscredit.pl

Maksymalne RRSO: 514%

Okres: 3 miesiące - 5 lat

Wiek: 18 - 75

Przy pożyczce 1400 zł na 3 miesiące, prowizja wynosi 226.10 zł, całkowity koszt wynosi 1626.10 zł, roczna stopa oprocentowania RRSO 513.89%.

Netcredit.pl

Netcredit.pl - Fincard sp. z o.o.

Adres: ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa

Telefon: 22 598 77 99

E-mail: kontakt@netcredit.pl

Maksymalne RRSO: 191.50%

Okres: 62 dni - 1 rok

Wiek: 20 - 70

Przy pożyczce 1000 zł na 1 rok, prowizja wynosi 1012.58 zł, całkowity koszt wynosi 2012.58 zł, roczna stopa oprocentowania RRSO 191.48%.

Smartpozyczka.pl

Smartpozyczka.pl - Aventus Group Sp. z o.o.

Adres: ul. Kard. S. Wyszyńskiego 2B p. III, 15-888 Białystok

Telefon: 85 871 00 49

E-mail: info@smartpozyczka.pl

Maksymalne RRSO: 53.13%

Okres: 62 dni

Wiek: 18 - 73

Przy pożyczce 5000 zł na 3 miesiące, prowizja wynosi 371.16 zł, całkowity koszt wynosi 5371.16 zł, roczna stopa oprocentowania RRSO 53.13%.

Pozyczkaplus.pl

Pozyczkaplus.pl - Aventus Group Sp. z o.o.

Adres: ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B p.III, 15-888 Białystok

Telefon: 85 871 00 52

E-mail: info@pozyczkaplus.pl

Maksymalne RRSO: 53.13%

Okres: 62 dni

Wiek: 18 - 73

Przy pożyczce 5000 zł na 3 miesiące, prowizja wynosi 371.16 zł, całkowity koszt wynosi 5371.16 zł, roczna stopa oprocentowania RRSO 53.13%.

Szybka pożyczka

Szybka pożyczka może być świetnym sposobem na szybki dostęp do środków w potrzebie. Wielu pożyczkodawców oferuje szybkie pożyczki online, o które można ubiegać się i zatwierdzać w ciągu kilku minut lub godzin.

Aby ubiegać się o szybką pożyczkę, pożyczkobiorcy zazwyczaj muszą podać podstawowe dane osobowe i finansowe, w tym swoje dochody, status zatrudnienia i dane kontaktowe.
 
Szybka pożyczka może być wygodnym i szybkim sposobem na uzyskanie dostępu do środków w razie potrzeby, ale ważne jest, aby dokładnie rozważyć warunki i upewnić się, że pożyczka jest odpowiedzialnym i możliwym do zarządzania wyborem w Twojej sytuacji finansowej.

Dlaczego Szybka pożyczka to mądre rozwiązanie w Polsce?

 • Proces szybkiej pożyczki jest szybki i łatwy. Pożyczkobiorcy mogą łatwo porównywać i ubiegać się o pożyczki od różnych pożyczkodawców online, w zaciszu własnego domu lub w podróży, korzystając z urządzeń mobilnych.
 • Szybka pożyczka jest często bardziej dostępna dla szerszego grona osób. Tradycyjne pożyczki mogą wymagać wysokiego wyniku kredytowego lub zabezpieczenia w celu zabezpieczenia pożyczki, ale pożyczkodawcy online mogą być bardziej chętni do współpracy z pożyczkobiorcami, którzy mają niższą ocenę kredytową lub nie mają zabezpieczenia do zaoferowania.
 • Szybka pożyczka jest często bardziej elastyczna niż tradycyjne pożyczki. Wielu pożyczkodawców oferuje szereg produktów kredytowych i opcji dostosowanych do różnych potrzeb i sytuacji finansowych. Pożyczkobiorcy mogą wybrać kwotę pożyczki, okres spłaty i oprocentowanie, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom i budżetowi.

Dlaczego porównywarka kredytów minipozyczka24.pl jest dla Ciebie?

 • Istnieje wielu pożyczkodawców oferujących różne produkty pożyczkowe, a porównanie wszystkich opcji w celu znalezienia najlepszego dopasowania do indywidualnych potrzeb może być przytłaczające. I tu właśnie z pomocą przychodzą porównywarki kredytów, takie jak Minipozyczka24.pl. 
 • Minipozyczka24.pl to porównywarka pożyczek, która zapewnia pożyczkobiorcom szybki i wygodny sposób na porównanie produktów pożyczkowych różnych pożyczkodawców.
 • Istnieje kilka powodów, dla których korzystanie z Minipozyczka24.pl może być dla Ciebie właściwym wyborem:
 • Korzystanie z minipozyczka24.pl pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek. Zamiast spędzać godziny na badaniu i porównywaniu pożyczek od różnych pożyczkodawców, możesz szybko porównać i wybrać spośród wielu ofert pożyczek w jednym miejscu.
 • Minipozyczka24.pl pomoże Ci znaleźć najlepsze dostępne oferty pożyczek. Ich platforma zapewnia pożyczkobiorcom oferty pożyczek od różnych pożyczkodawców, umożliwiając porównanie stóp procentowych, warunków pożyczki i innych ważnych warunków, aby znaleźć pożyczkę najlepiej odpowiadającą Twoim potrzebom.
 • Korzystanie z Minipozyczka24.pl może również pomóc uniknąć potencjalnych oszustów i pozbawionych skrupułów pożyczkodawców. Nasza platforma współpracuje tylko z renomowanymi pożyczkodawcami, więc możesz mieć pewność, że otrzymywane oferty pożyczek są zgodne z prawem i bezpieczne.

Jakie wymagania muszą spełnić pożyczkobiorcy, aby otrzymać szybką pożyczkę?

W Polsce, aby otrzymać szybką pożyczkę, pożyczkobiorcy zazwyczaj muszą spełnić następujące wymagania: 

 • Pożyczkobiorca musi mieć ukończone 18 lat.
 • Pożyczkobiorca musi posiadać ważny dowód osobisty lub paszport.
 • Pożyczkobiorca musi posiadać stałe źródło dochodu, takie jak zatrudnienie lub samozatrudnienie.
 • W celu oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy zostanie sprawdzona historia kredytowa pożyczkobiorcy. 
 • Pożyczkobiorca musi posiadać ważny rachunek bankowy na swoje nazwisko.
 • Kredytobiorca musi posiadać stałe miejsce zamieszkania w Polsce.

Roczna stopa oprocentowania (RRSO)

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania – to całkowity koszt kredytu wyrażony w procentach. Obliczona roczna stopa oprocentowania nie uwzględnia wydatków związanych z niewykonaniem zobowiązań wynikających z umowy kredytowej. Rzeczywiste RRSO może wynosić do 525,79% rocznie.

Informacje dotyczące karnych odsetek lub zasad przedłużania

W przypadku niespłacenia kwoty pożyczki w wyznaczonym terminie, pożyczkodawca może żądać zapłaty odsetek karnych od całkowitej kwoty pożyczki pozostającej do spłaty za każdy dzień zwłoki. Jeżeli płatność nie jest dokonywana przez dłuższy czas bez porozumienia z pożyczkodawcą, pożyczkodawca ma prawo jednostronnie skierować sprawę do windykacji zewnętrznej.

Minipozyczka24.pl nie jest pożyczkodawcą i nie udziela pożyczek. Wszyscy pożyczkodawcy wymienieni w porównywarce posiadają odpowiednią licencję instytucji kredytowej. Maksymalne RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania) 525,79%. Minimalny okres spłaty pożyczki to 62 dni, maksymalny okres spłaty to 5 lat. Reprezentatywny przykład dla kredytu: 1600 zł na 12 miesięcy, prowizja 416,76 zł, całkowity koszt 2016,76 zł, RRSO 55,46%.